W celu zapewnienia wygody Klientów nasz sklep korzysta z plików cookies

Od 25 maja bieżącego roku we wszystkich państwach członkowskich UE wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

W celu dostosowania się do aktualnych wymogów prawnych, wprowadzone zostały zmiany do regulacji dotyczących sklepu internetowego www.e-multiko.pl, w związku z czym przekazujemy klauzulę informacyjną, która dostarczy Państwu wszystkich niezbędnych informacji w przedmiocie przetwarzania danych osobowych w związku ze świadczeniem usług przez Multiko Narkiewicz Sp. j .  

close
 • Brak nowych produktów na tą chwilę.
 • Szybki podgląd
  1 499,00 zł W magazynie
  Więcej

      Utrzymane w skandynawskim stylu fotele bujane obite są miękką, miłą w dotyku tkaniną w stonowanej, przyjaznej dla oka kolorystyce. Płozy wykonane z solidnego twardego drewna - jesionu. Nogi z metalu malowanego proszkowo na kolor czarny. Fotel bujany szybko relaksuje, pozwala na wygodny odpoczynek - polecamy !

  1 499,00 zł
 • Szybki podgląd
  529,00 zł 629,00 zł Produkt dostępny
  Wyprzedaż! Więcej

  Kolekcja SUSSEX- meble ze szkła hartowanego, metalu, drewna. Meble kolekcji SUSSEX wykonane są według najwyższych standardów, z użyciem najwyższej jakości materiałów. Nowatorskie połączenie szkła, chromu i drewna stwarza użytkownikowi nowoczesne w stylu, wygodne i atrakcyjne stanowisko pracy.

  529,00 zł 629,00 zł
 • Szybki podgląd
  1 299,00 zł Produkt dostępny
  Więcej

  Nowoczesne biurko, idealnie wkomponuje się w wystrój każdego pomieszczenia. Dopytaj o dostępność!

  1 299,00 zł
 • Szybki podgląd
  1 590,00 zł W magazynie
  Więcej

  Kaszmirowa tapicerka fotela Egg sprawia, że komfort użytkowania go jest wart każdej ceny. Wykonanie stelaża z aluminium zapewnia należytą wytrzymałość, obniżając jednocześnie masę fotela. Produkt wyposażony jest w mechanizm bujania tilt, zapewniający komfort i zdrową pozycję kręgosłupa podczas siedzenia.

  1 590,00 zł
 • Szybki podgląd
  1 217,70 zł W magazynie
  Więcej

  Nowość na rynku zaopatrzenia hoteli ! Wózki hotelowe na bagaże w stylu wózka lotniskowego. Od teraz każdy gość hotelowy może komfortowo sam przemieszczać swój bagaż - np spod recepcji do pokoju. Wózki aluminiowe, bardzo wytrzymałem ( 250kg ), posiadają automatyczny hamulec.

  1 217,70 zł
 • Szybki podgląd
  599,00 zł Produkt dostępny
  Więcej

  Wielofunkcyjny wózek hotelowy do obsługi pięter ułatwiający transport i przechowywanie akcesoriów oraz narzędzi pracy obsługi pokojowej.

  599,00 zł
 • Prosty, elegancki stół DSW dostępny jest w różnych wersjach. Blat wykonany jest z lakierowanej płyty MDF, stelaż zaś jest stalowo-drewniany. 

  550,00 zł
 •     Utrzymane w skandynawskim stylu fotele bujane obite są miękką, miłą w dotyku tkaniną w stonowanej, przyjaznej dla oka kolorystyce. Płozy wykonane z solidnego twardego drewna - jesionu. Nogi z metalu malowanego proszkowo na kolor czarny. Fotel bujany szybko relaksuje, pozwala na wygodny odpoczynek - polecamy !

  689,00 zł

Dla architekta

Znajdą Państwo do pobrania pliki z bryłami 3D

Więcej

Szybka dostawa

Nasze produkty wysyłamy za porednictwem firm kurierskich. Dostawa w ciągu 24 godzin.

Łatwa wymiana

Możliwosć wymiany i zwrotu towar – więcej informacji znajdą Państwo w regulaminie

Więcej

Proste zakupy

Zakupy z nami to czysta przyjemność.

Kliknij aby rozpocząć.