W celu zapewnienia wygody Klientów nasz sklep korzysta z plików cookies. close
 • Szybki podgląd
  750,00 zł Produkt dostępny
  Nowy Więcej

  Przykrywka do stołka Wow 470, dzięki której zyska on nowe możliwości. Wykonana jest z metakrylenu. Za jej pomocą stołek  może stać funkcjonalnym stolikiem oraz schowkiem. Jest biała z jednej strony, z drugiej, kolor do wyboru z przedstawionych. W wersji czerwonej brak białej strony.

  750,00 zł
 • Szybki podgląd
  195,00 zł Produkt dostępny
  Nowy Więcej

  Krzesło drewniane KT 44 swoją elegancką i wytworną formą doskonale nada odpowiedni wygląd każdego pomieszczenia, pasuje do biura, restauracji, kuchni ale także do salonu. Proste meble dzięki dyskretnej stylizacji detalu odtwarzają atmosferę tradycyjnego domu z jego przytulnością i ciepłem.

  195,00 zł
 • Szybki podgląd
  168,00 zł Produkt dostępny
  Nowy Więcej

  Krzesło drewniane KT40 swoją elegancką i wytworną formą doskonale nada odpowiedni wygląd każdego pomieszczenia, pasuje do biura, restauracji, kuchni ale także do salonu. Proste meble dzięki dyskretnej stylizacji detalu odtwarzają atmosferę tradycyjnego domu z jego przytulnością i ciepłem.

  168,00 zł
 • Szybki podgląd
  160,00 zł Produkt dostępny
  Nowy Więcej

  Krzesło drewniane KT39 swoją elegancką i wytworną formą doskonale nada odpowiedni wygląd każdego pomieszczenia, pasuje do biura, restauracji, kuchni ale także do salonu. Proste meble dzięki dyskretnej stylizacji detalu odtwarzają atmosferę tradycyjnego domu z jego przytulnością i ciepłem.

  160,00 zł

Dla architekta

Znajdą Państwo do pobrania pliki z bryłami 3D

Więcej

Szybka dostawa

Nasze produkty wysyłamy za porednictwem firm kurierskich. Dostawa w ciągu 24 godzin.

Łatwa wymiana

Możliwosć wymiany i zwrotu towar – więcej informacji znajdą Państwo w regulaminie

Więcej

Proste zakupy

Zakupy z nami to czysta przyjemność.

Kliknij aby rozpocząć.